.

Internetové vysílání

Veřovické internetové vysílání pro Vás vyrábí TV Mikroregiony, která je součástí Kulturního centra SNĚŽENKA Sedlnice.

Televizní studio TV MIKROREGIONY je vybaveno digitální profesionální technikou, střihovými počítači a kvalitní zvukovou digitální režií.

Svým klientům nabízí širokou paletu služeb v oblasti televizní produkce, tiskové produkce, včetně komplexního zpracování propagační a reklamní strategie a vedení mediální kampaně. Program studia je dále zaměřen na výrobu propagačních a reklamních filmů, televizních reklam, dokumentů a reportáží.

TELEVIZNÍ STUDIO MIKROREGIONY v Sedlnicích

je součástí Kulturního a informačního centra Sněženka. Jeho cílem je sdružovat svou činností obce regionu formou mediální propagace a video archivace z činnosti obcí. Vyrábí proto pravidelné zpravodajské pořady formou Video kroniky pro obce novojičínského regionu, které vlastní kabelové televizní rozvody. Tyto obce jsou součástí televizního společenství TV Mikroregiony. Studio vyrábí záznamy z různých akcí pro podniky, státní instituce či soukromé osoby.

Dále se TV studio zabývá výrobou multimediálních nosičů ve formátech CD-Rom, DV, DVD.

Na základě požadavků zákazníka vyrábí reklamní spoty, dokumenty a video klipy.

Studio je propojeno On-line s víceúčelovým sálem kulturního domu. Proto je možno stáčet akce konané na sále a okamžitě záznam expedovat v kvalitě VHS či DV CAM. Po nezbytné několika hodinové úpravě si může zákazník odnést natočený materiál i v různých datových mutacích. Zvláště vhodné je tento systém pro nahrávání živých koncertů či klipů a to on-line až na 4 kamery umístěny na sále.

Upozornění pro hudební soubory: Kvalitní zvuk (audio) je však nutno mít předem nahrán v audio studiích, protože sál není zabezpečen kvalitní audio technikou. Je koncipován jen na záznam kvalitního obrazu a hudební podklady se do záznamu posléze ve studiu vmixují.

I přes tento malý handicap je sál pro tyto účely využíván. Zvláštností na tomto sále je velkoplošné kino plátno 4x 5metrů, které vytváří na podiu přední projekci, což umožňuje zajímavý efekt - viz naše video ukázka.

Personální obsazení studia: 2 kameramani, 2 moderátorky / redaktorky, 2 stříhači, 1 studiový technik, 1 vedoucí studia, 1 obchodní zástupce.

Další iniciativy TV Mikroregiony. Pořádá pravidelné meziobecní soutěže POJĎME NA TO! a to červnu a prosinci každého roku. Touto činností a mediálním sponzorstvím vytváří podmínky pro sbližování se obcí regionu. Cenové relace: O 2/3 levněji než v kterémkoliv profesionálním TV zařízení. Nutno upozornit, že možnost přímého nahrávání ze sálu (bez přenosového vozu), žádné studio v naší republice nemá! Rarita!!!

TV studio Sněženka Sedlnice

Sedlnice
742 56 Sedlnice
Česká republika (CZ)

Tel.: (+420) 739 457 861, (+420) 605 106 086

URL: www.tvmikroregiony.cz
E-mail: tvstudio@snezenka.cz

Blízké akce

Lichnovský amatérský běh PePa

Dne 29.06.2019

Místo: Lichnov u kostela

Seminář : Finanční gramotnost pro veřejnost

Dne 22.05.2019

Místo: Dům kultury Frenštát p.R. od 16,00 hodin

Závod pro každého majitele psa

Dne 01.05.2019

Místo: Kynologický klub Veřovice

Novinky na webu

Nově přidané fotografie

Oficiální internetová prezentace obce Veřovice, Vytvořil Webtechgroup.cz | Prohlášení o přístupnosti